تنظیمات و رفع اشکال چاپ لیبل پرینتر بیکسلون ،زبرا،اس ان بی سی و انواع فیش پرینتر snbc/zebra/epson/tsc/meva/

خدمات تنظیم لیبل دیجیکالا از طریق ریموت

چاپ لیبل دیجیکالا فوری . لیبل نارنجی دیجیکالا چیست ؟


چاپ لیبل دیجیکالا فوری – لیبل محموله دیجی کالا digikala mpdf

در دیجی‌کالا یکی از موارد ضروری قبل از شروع فروش کالا، تهیه‌ لیبل نارنجی رنگ مخصوص است. لیبل، شناسنامه‌ی محصول است و نمایانگر نوع و ارزش محصولتان در انبار دیجی‌کالا است، الصاق درست لیبل در پردازش و جایگذاری محصول در انبار، اهمیت بسیاری دارد. تصور کنید که چه اتفاقی رخ می‌دهد اگر میلیون‌ها محصولی که روزانه وارد انبار دیجی‌کالا می‌شوند، لیبل مشخصات نداشته باشند! قطعا کالای بدون لیبل در انبارهای دیجی‌کالا، مفقود خواهد شد. بگذارید برای شما مثالی بزنیم؛ خریدار محصول شما از یکی از شهرهای مرزی ایران است. پس از دریافت کالا، متوجه نقص فنی کالا شده و سفارش را مرجوع می‌کند. اگر در طول مسیر، لیبل محصول مخدوش شده یا از بین رفته باشد، کالای شما بدون نام و شناسنامه است و قطعا امکان ورود این محصول به انبار دیجی‌کالا وجود ندارد. بنابراین مقاومت لیبل و کیفیت چاپ آن بسیار مهم است. رنگ نارنجی این لیبل‌ها بمنظور متمایز شدن محصولات فروشندگان از محصولات واحد تامین دیجی‌کالا در انبار است و فروشندگان دیجی‌کالا باید قبل از ارسال محموله به انبار، لیبل نارنجی را روی هر یک از محصولاتشان الصاق کنند.
جنس لیبل (برچسب) مصرفی فروشندگان دیجی‌کالا PVC است که با رنگ نارنجی و در ابعاد ۵۱×۳۴ میلی‌متر دو ردیفه عرضه می‌شود. ریبون مورد نظر هم از جنس رزین (Resin) و در ابعاد ۳۰۰×۱۱۰ میلی‌متر است که متاسفانه برخی ها به دلیل کاهش هزینه چاپ از ریبون وکس یا وکس رزین استفاده میکنند که باعث پاک شدن بارکد و کیفیت پایین چاپ میشود که در نعایت بعد از کلی دردسر هنگام تحویل کالا در انبار یا حتی هنگام تحویل به مشتری به دلیل خوتنده نشدن بارکد مرسوله باعث برگشت خوردن کالا و جریمه سلر دیجیکالا میگردد. کیفیت لیبل‌های موجود در سایت دیجی‌کالا به گونه‌ای است که در تمام مراحل از ارسال سفارش توسط فروشنده تا ورود محصول به انبار دیجی‌کالا و در روند پردازش و ارسال به مشتری و حتی مرجوع شدن، اطلاعات چاپ شده روی لیبل از بین نمی‌رود، همچنین این لیبل‌ها مقاومت زیادی در برابر پارگی دارند و در طول فرآیند ارسال کالا از نظر فیزیکی آسیب نمی‌بینند. سایر لیبل‌های موجود در بازار از نظر مقاومت و کیفیت نامعتبر هستند و به‌دلیل مشکلاتی که پس از تحویل محصول به انبار پیش می‌آید.

چاپ لیبل نارنجی دیجی کالا مخصوص سلرها و تامین کنندگان دیجی کالا (محدوده غرب تهران)

چاپ لیبل دیجیکالا فوری

پرینت رنگی رسید محموله دو عددی

لطفا با هماهنگی قبلی فایل پی دی اف لیبل های محموله ها را از طریق واتس آپ به شماره موبایل 09128380784  برای ما ارسال کنید.

خدمات نصب و راه اندازی لیبل پرینتر و تنظیمات لیبل دیجیکالا بدو نیاز به مراجعه و از طریق ریموت توسط مجربت ترین کارشناسان . 09360955518-09128380784

آموزش چاپ لیبل دیجی کالا – لیبل زن فروشندگان دیجی کالا- نمونه لیبل دیجی کالا – لیبل زن دستی دیجی کالا- نمونه لیبل دیجی کالا pdf -فروش لیبل دیجی کالا – دستگاه لیبل زن دستی – لیبل محموله دیجی کالا

تنظیم لیبل دیجیکالا و چاپ لیبل نارنجی
تنظیم لیبل دیجیکالا